Monachium-stan. Anatomia upadku Europy - tekst, link i video z angielskimi napisami

Dyskusje na absolutnie każdy temat np. informatyka, kino, książka, muzyka, sport itp.
admin
Administrator
Posty: 112
Rejestracja: 15 marca 2018, 20:29 - czw
Kontakt:
Monachium-stan. Anatomia upadku Europy - tekst, link i video z angielskimi napisami

Post autor: admin » 28 marca 2018, 16:44 - śr

Czeska TV cytuje przerażonego czeskiego lekarza, który opisuje anatomię upadku w szpitalu w Niemczech:

"1. Zeński personel boi się na tyle, że migrantów w szpitalach eskortuje policja z psami,
2. rozprzestrzenia się HIV, syfilis, aktywna gruźlica i chor. egzotyczne,
3. zamieszki w aptekach, gdy dowiedzą się, że mają płacić za leki, ewentualnie zostawiają dzieci w aptece z wrzaskami - sami sobie je leczcie!
4. Przygniatająca większość nie ma żadnego wykształcenia, ani nie nadaje się do żadnej pracy. Kobiety niemal nigdy nie pracują, a pewnie jedna na dziesięć jest w ciąży.
5. Profesor - szef kliniki - jest zszokowany, z jednej strony widzi sprzątaczki ciężko pracujące od lat za 800 E/mc, a z drugiej młodych mężczyzn, którzy wpadają w szał, gdy tylko słyszą że nie dostaną czegoś za darmo.
6. Jeśli Niemcy otworzą znów granice, wracam do Czech nawet jeśli podwoją pensje. Pojechałam do pracy do Niemiec, nie do Afryki. Jeśli jednak Niemcy przy swojej organizacji upadają pod ciosami III świata, to jeśli problem dojdzie do Czech, nie mamy najmniejszych szans.

Nikt, kto nie miał kontaktu z migrantami nie ma pojęcia co to za zwierzęta, z jaką wyższością traktują personel, który ma usługiwać wszystkich ich religijnym żądaniom.

W szpitalu koło Rhine oddali do leczenia ich 8-miesięczne dziecko po tym jak wlekli chorego niemowlaka przez pół Europy przez 3 miesiące. Mimo leczenia w najlepszej klinice pediatrycznej w Niemczech i światowej klasy opieki dziecko zmarło. Dzicz zaatakowała personel nożami - lekarz wymagał leczenia operacyjnego, a 2 pielęgniarki nadal przebywają na intensywnej terapii. Winnych nie ukarano, a miejscowa prasa ma zakaz opisywania sytuacji. Pomyśl tylko co by się działo, gdyby to Niemiec poranił nożem lekarza i pielęgniarki? Albo wylał mocz zakażony syfilisem na twarz pielęgniarce?

Gdzie są ci witający uchodźców na stacjach kolejowych? Gdyby to ode mnie zależało, wysłałabym ich do pracy tu w szpitalu jako salowych, a następnie do ośrodków dla migrantów, bez policji ani psów."

Za;
https://www.wykop.pl/link/4232817/monac ... dku-europy

https://www.liveleak.com/view?t=681_1444192396